| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Light |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | 1/8-3/8oz |
| Line Weight | 6-10lb |
| Tip | 5.0 |
| Butt | 0.567 |
| Weight | 2.10oz |
$507.69 inc GST
| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Light |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | 1/8-3/8oz |
| Line Weight | 6-10lb |
| Tip | 5.0 |
| Butt | 0.567 |
| Weight | 2.10oz |
