| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Light |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | 1/4-3/4 |
| Line Weight | 8-14lb |
| Tip | 4.0 |
| Butt | 0.500 |
| Weight | 1.48oz |
$507.69 inc GST
| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Light |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | 1/4-3/4 |
| Line Weight | 8-14lb |
| Tip | 4.0 |
| Butt | 0.500 |
| Weight | 1.48oz |
