| Length | 9'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 2-6oz |
| Line Weight | 15-30lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.741 |
| Weight | 4.30 |
$507.69 inc GST
| Length | 9'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 2-6oz |
| Line Weight | 15-30lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.741 |
| Weight | 4.30 |
