| Length | 108 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 1-6oz |
| Line Weight | 30lb |
| Tip | 3.5mm |
| Butt | 0.790 |
| Weight | 6.1oz |
$558.46 inc GST
| Length | 108 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 1-6oz |
| Line Weight | 30lb |
| Tip | 3.5mm |
| Butt | 0.790 |
| Weight | 6.1oz |
