| Length | 9'5" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Mag Medium |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 30lb |
| Tip | 3.5mm |
| Butt | 0.950 |
| Weight | 9.7oz |
$162.46 inc GST
| Length | 9'5" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Mag Medium |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 30lb |
| Tip | 3.5mm |
| Butt | 0.950 |
| Weight | 9.7oz |
