| Length | 7'2" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Stand-Up |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 80-130lb |
| Tip | 4.5mm |
| Butt | 1.060 |
| Weight | 18.5oz |
$213.23 inc GST
| Length | 7'2" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Stand-Up |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 80-130lb |
| Tip | 4.5mm |
| Butt | 1.060 |
| Weight | 18.5oz |
