| Length | 6'8" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | IGFA50 |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | IGFA50 |
| Tip | 6.19mm |
| Butt | 0.810 |
| Weight | 11.2oz |
$213.23 inc GST
| Length | 6'8" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | IGFA50 |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | IGFA50 |
| Tip | 6.19mm |
| Butt | 0.810 |
| Weight | 11.2oz |
