| Length | 7'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | IGFA130 |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | IGFA130 |
| Tip | 10.6mm |
| Butt | 1.080 |
| Weight | 29oz |
$233.54 inc GST
| Length | 7'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | IGFA130 |
| Action | Ex-Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | IGFA130 |
| Tip | 10.6mm |
| Butt | 1.080 |
| Weight | 29oz |
