| Length | 7'8" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Stand-Up |
| Action | Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 30-50lb |
| Tip | 4.3mm |
| Butt | 0.940 |
| Weight | 16.2oz |
$213.23 inc GST
| Length | 7'8" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Stand-Up |
| Action | Fast |
| Lure Weight | n/a |
| Line Weight | 30-50lb |
| Tip | 4.3mm |
| Butt | 0.940 |
| Weight | 16.2oz |
