| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 3-6oz |
| Line Weight | 20-50lb |
| Tip | 6.5 |
| Butt | 0.712 |
| Weight | 3.40 |
$355.38 inc GST
| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 3-6oz |
| Line Weight | 20-50lb |
| Tip | 6.5 |
| Butt | 0.712 |
| Weight | 3.40 |
