| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 2-5oz |
| Line Weight | 15-40lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.704 |
| Weight | 2.70 |
$355.38 inc GST
| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Live-Bait |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 2-5oz |
| Line Weight | 15-40lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.704 |
| Weight | 2.70 |
