| Length | 9'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 5/8-2oz |
| Line Weight | 12-25lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.589 |
| Weight | 3.19oz |
$507.69 inc GST
| Length | 9'0" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 5/8-2oz |
| Line Weight | 12-25lb |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.589 |
| Weight | 3.19oz |
