| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 1/4-3/4oz |
| Line Weight | 8-16lb |
| Tip | 4.6 |
| Butt | 0.490 |
| Weight | 2.43oz |
$507.69 inc GST
| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Hvy |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 1/4-3/4oz |
| Line Weight | 8-16lb |
| Tip | 4.6 |
| Butt | 0.490 |
| Weight | 2.43oz |
