| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Light |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 1/8-3/8oz |
| Line Weight | 4-10lb |
| Tip | 4.4 |
| Butt | 0.520 |
| Weight | 1.94oz |
$507.69 inc GST
| Length | 87 |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Med-Light |
| Action | Fast |
| Lure Weight | 1/8-3/8oz |
| Line Weight | 4-10lb |
| Tip | 4.4 |
| Butt | 0.520 |
| Weight | 1.94oz |
