| Length | 9'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Mag Heavy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 1/2-2oz |
| Line Weight | 12-30lb |
| Tip | 5.9 |
| Butt | 0.680 |
| Weight | 3.6oz |
$507.69 inc GST
| Length | 9'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Mag Heavy |
| Action | Mod-Fast |
| Lure Weight | 1/2-2oz |
| Line Weight | 12-30lb |
| Tip | 5.9 |
| Butt | 0.680 |
| Weight | 3.6oz |
