| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Heavy |
| Action | Moderate |
| Lure Weight | 3/8-2oz |
| Line Weight | 15-20 |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.710 |
| Weight | 2.90 |
$274.15 inc GST
| Length | 8'4" |
|---|---|
| Pieces | 1 |
| Power | Heavy |
| Action | Moderate |
| Lure Weight | 3/8-2oz |
| Line Weight | 15-20 |
| Tip | 6.0 |
| Butt | 0.710 |
| Weight | 2.90 |
